آیا می دانید باشگاه کش فلو عضو کودک و نوجوان می گیرید؟

بازی کش فلو ریِس چیست؟
بازی رومیزی کش فلو ریس CASHFLOW RACE board game

بازی کش فلو ریس در واقع یک بازی تخته‌ای (board Game) جهت آموزش مقدماتی تکنیک‌ها و مهارت‎های سرمایه‌گذاری بوده و مناسب کودکان و بزرگسالان مبتدی در زمینه سواد مالی است که می‌خواهند در کنار تفریح و سرگرمی، به سرعت بیاموزند، ریسک کنند، هوش مالی خود را بالا ببرند و پولدار شوند.

افراد در بازی کش فلو ریس، با یک شبیه ساز ساده شده از چرخه موشی یا همان چرخه دورانی زندگی رو به رو می شوند و در این بازی یاد می گیرند برای ثروتمند شدن باید از چرخه دورانی زندگی خارج شوند. بازیکنان برای این کار باید درآمد غیر فعال خود را بالا ببرند تا از هزینه های خود پیشی بگیرند. به این ترتیب از چرخه دورانی زندگی موسوم به چرخه موشی خارج می شوند.

بازیکنان در این بازی مهارت های مقدماتی حسابداری شخصی و سرمایه گذاری را فرا می گیرند و با تکرار و تمرین بازی، ذهنیت و باورهای ثروتمندانه را با باورهای فقیرانه در وجود خود جایگزین می کنند.

این بازی نسخه بومی سازی شده بازی CASHFLOW FOR KIDS رابرت کیوساکی می باشد که با تغییرات گسترده ای تبدیل به بهترین بازی آموزش سواد مالی برای کودکان ایرانی گردیده است.

بازی CASHFLOW FOR KIDS چیست؟
بازی رومیزی CASHFLOW FOR KIDS board game

بازی CASHFLOW FOR KIDS یک بازی تخته ای (board Game ) آموزشی برای کودکان است که توسط سرمایه گذار و کارآفرین مشهور، رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسنده پرفروش ترین کتاب مالی شخصی در دنیا، به نام پدر پولدار پدر بی پول (Rich Dad Poor Dad) طراحی گردیده است.

این بازی استراتژی ها و موقعیت های مالی زندگی واقعی را به گونه ای شبیه سازی می کند که کودک شما را توام با سرگرمی، آموزش می دهد. این بازی به کودکان می آموزد که چگونه می توانند کاری کنند که پول برای آنها کار کند در صورتیکه مدارس به بچه ها یاد می دهند که چگونه برای پول کار کنند!

در بازی CASHFLOW FOR KIDS بچه‌ها با استفاده از مثال‌های سرگرم‌کننده و واقعی، سرمایه‌گذاری را تمرین می‌کنند، دارایی‌ به دست می آوردند و با خطرات بدهی‌ها مقابله می کنند.

والدین و بچه ها در حین بازی می توانند در مورد ایده های خود برای فرار از چرخه موشی گپ بزنند. فرزند شما در این بازی درس‌های ارزشمندی می‌آموزد و بینش‌های ارزشمندی در مورد نحوه کار پول و خلق ایده های پولساز به دست می‌آورد.

مترادف های بازی کش فلو :
بازی گردش مالی برای کودکان | بازی گردش پول برای کودکان | بازی کیوساکی برای کودکان | Cashflow for kids game
بازی آموزش سواد مالی برای کودکان | بازی هوش مالی برای کودکان | بازی سرمایه گذاری برای بچه ها | بازی آموزش پولدار شدن برای کودکان | بازی ثروت برای کودکان

بازی کش فلو ریِس به زبان رضا کارگزار
رضا کارگزار
بازی کش فلو ریس چگونه انجام می شود؟

بازی کش فلو ریِس، صحنه یک مسابقه اقتصادی است که بازیکنان بعد از ورود به زمین چمن بازی، شاهد یک میدان مسابقه گرد در مرکز آن هستند که محل انجام یک مسابقه سریع در چرخه موشی است. این بازی فقط یک هدف دارد و آن هم خروج از چرخه موشی است و بازیکنان تمام سعی خود را می کنند تا به عنوان اولین نفر از گردونه تکراری بازی خارج شده و به استقلال مالی برسند. حالا شاید بپرسید چرخه موشی چیست؟

صفحه بازی کش فلو ریس برای کودکان
  • چرخه موشی (Rat Race)

شما در شروع بازی در تله ای گرفتار می شوید به نام تله موشی! درواقع شما یک موش هستید که در مسیر تکراری و خسته کننده این تله در حال دویدن و درجا زدن اید و دچار روزمرگی شده اید و به همین علت به آن چرخه موشی گفته می شود. این چرخه همان چرخه تکراری زندگی!

در واقع شما فردی هستید که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده اید و به واسطه مدرک تحصیلی خود یک شغل با حقوق ۱۰۰۰ تومان به دست آورده اید و برای آن سخت کار می کنید و البته به لطف این شغل ازدواج کرده اید. حالا باید زندگی روزمره خود را در چرخه موشی مدیریت کنید. یعنی نه تنها باید هزینه های خود را که ماهانه ۷۰۰ تومان است پرداخت کنید بلکه باید به بزرگترین رویای زندگیتان که رسیدن به استقلال مالی است نیز دست پیدا کنید.

در این مسیر فرصت های متنوع سرمایه گذاری با خرید انواع دارایی ها برای شما پيش مي آید و باید برای انتخاب آن فرصت ها تصمیم گیـری کنیـد. البته شما ازبدهی ها هم بی نصیب نیستید و این بدهی های که لزوما همگی بد نیستند شما را وادار به تصمیم گیری هوشمندانه از لحاظ مالی می کنند. این تصمیمات باعث می شوند شما در زندگیتان یا موفق شوید و یا دچار روزمره گی شده و درجا بزنید!

در نهایت اگر بتوانید درآمد غیرفعال حاصل از دارایی های خود را از مجموع هزینه های خود در زندگی بیشتر کنید از چرخه موشی خارج می شوید و به استقلال مالی می رسید. هر که زودتر خارج شود برنده اصلی مسابقه است!

رده سنی

مناسب گروه سنی ۱۰ سال به بالا

تعداد بازیکنان

حداقل ۲ نفر و حداکثر ۴ نفر

امکانات مورد نیاز

همبازی علاقه مند

مدت بازی

بین ۱ تا ۱.۵ ساعت

فواید بازی

افزایش سطح سواد مالی کودک و آشنایی با حسابداری شخصی

نسخه

نسخه کودک و منطبق بر اقتصاد ایران

مجوزها

مجوز شماره ۹۹۶۱۷۵۳ از شورای نظارت بر اسباب بازی | دریافت شناسنامه بازی با ارسال شماره مجوز به ۳۰۰۰۷۴۰۱۰

ساخت

ایران – شرکت هوش ثروت

آیا قصد خرید بازی کش فلو ریس را دارید؟

چرا باید بازی کش فلو ریس را انجام دهید ؟

۱
بسیار جالب و سرگرم کننده است.
۲
قدرت ریسک پذیری خود را می‌سنجید.
۳
یاد میگیرید که با درآمد کم چگونه پولدار شوید.
بازی رومیزی کش فلو ریس CASHFLOW RACE board game
۴
رازهای ثروتمندان را یاد می‌گیرید.
۵
هوش مالی شما را تقویت می‌کند.
۶
روش های سرمایه گذاری را یاد می‌گیرید.
چه کسانی باید این بازی را انجام دهند؟

کسانی که نمی خواهند برای پول کار کنند.

افرادی که آماده ثروتمند شدن هستند.

والدینی که می ترسند فرزندان آنها هیچ وقت خانه را ترک نکنند و حتی بچه هایی که از جدا شدن از والدینشان می ترسند.

جوانانی که می خواهند برای دوران بازنشستگی پول بیشتری داشته باشند.

کسانی که از زندگی در قالب یک موش خسته شده اند و می خواهند از چرخه موشی زندگی خود خارج شوند.

انجام بازی کش فلو ریس چه نتایجی دارد؟

افزایش سطح سواد مالی

ارتقا مهارت حسابداری شخصی

آشنایی با انواع ابزارهای رایج سرمایه گذاری

آشنایی با بازار پولی ، مالی و بیمه

آشنایی با بازار املاک و مستغلات

آشنایی با کار و کسب و کارآفرینی

تغییر ذهنیت و باورهای محدودکننده به سازنده

تغییر رفتارهای فقیرانه با تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه

فرق بازی کش فلو و کش فلو ریِس
رضا کارگزار

آیا به دنبال نسخه پیشرفته این بازی هستید؟

بازی کش فلو نسخه ایران
بومی سازی ها

کاملا منطبق بر شرایط اقتصادی ایران

سرگرم کننده تر و آموزنده تر از قبل

سریع تر و تعاملی تر شدن بازی

صفحه صورت وضعیت مالی جدید

طراحی هنرمندانه و زیبای بازی

تاس های زیبا و مهره های سفارشی

به روز شدن کارت های بازی و صفحه بازی

ژتون های با کیفیت و خوش رنگ

بومی سازی ها
بازی کنید و ثروتمند شوید!

بازی کش فلو رِیس را بازی کنید و تاکتیک ها و ساختارهای ثروت را یاد بگیرید و در مورد رفتارهای سرمایه گذاری خود بیشتر بدانید.

بازی، شکست، یادگیری و تکرار، اینها کارهایی است که شما باید در این بازی انجام دهید. حتی زمانی که در بازی شکست می خورید، درس های جدیدی را برای دنیای واقعی به دست می آورید.

بازی کش فلو ریس چگونه می تواند شما را ثروتمند کند؟
بازی کنید و ثروتمند شوید

این همان چیزیست که بازی کش فلو ریس را متفاوت از دیگر بازی های اقتصادی می کند! بازی کش فلو ریس نه تنها به شما نحوه سرمایه گذاری کردن و به دست آوردن دارایی ها را می آموزد، بلکه مهمتر آنکه یاد می دهد چگونه با استراتژی های مختلف سرمایه گذاری رفتار کنید.

شما می توانید استراتژی های ثروت آفرینی را که ممکن است هرگز در زندگی واقعی برای شما اتفاق نیافتاده است را امتحان کنید. اگر شما فردی محافظه کار هستید، سرمایه گذاری تهاجمی را امتحان کنید. اگر ریسک پذیر هستید، آهسته رشد کردن را امتحان کنید.

بارها بازی کنید، برنده شوید و یاد بگیرید!

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو
رضا کارگزار
با مربیگری رضا کارگزار

آیا می دونی خرید بازی کش فلو ریس به همراه کارگاه اون، تخفیف داره؟

اشتباه کنید و یاد بگیرید!
mistake

با بازی کش فلو ریس می توانید یک بار زندگی کنید تا ببینید رویکرد شما در موفقیت مالیتان درست است یا نیاز به اصلاح دارد؟
در واقع اشتباهاتی را که در آینده در زندگی واقعی خود انجام خواهید داد در این بازی انجام دهیـد، با عواقب آن رو به رو شوید و رویکرد مالی خود را اصلاح کنید تا در دنیای واقعی تصمیم های درست بگیرید و مسیر موفقیت خود را تسهیل کنیـد.

بازی کش فلو ریس به من یاد می دهد :

توانایی مدیریت بحران مالی را در خود بالا ببرم.

تصمیم های مالی خود را با دقتی بیشتر و علمی تر بگیرم.

از کارمند بودن به سمت سرمایه گذاری و کارآفرینی بروم.

به دنبال ایجاد درآمدهای غیر فعال باشم.

سود با جریان نقدینگی متفاوت است.

از بعد روانی بیشتر خودم را بشناسم.

این شغل من نیست که من را پولدار خواهد کرد بلکه رویکرد و دانش مالی من است.

سواد و تحصیلات دانشگاهی به تنهایی نمی تواند کمک کننده من در مسیر زندگی باشد.

برای اینکه بتوانم در مسیر زندگی موفق باشم باید دانش مالی را فرا بگیریم.

تجربه سرمایه گذاری با بازی

بازی کش فلو ریس بهترین مکان برای تجربه استراتژی های مختلف سرمایه گذاری در محیط شبیه سازی شده بازی می‌باشد.

اشتباهات در دنیای واقعی هزینه های بالایی دارند که افراد در دل یک بازی و به دور از ترس های خود، از این اشتباهات تجربه کسب می‌کنند و بعد آن را در واقعیت به کار می‌برند.

تجربه سرمایه گذاری با بازی
آموزش سرمایه گذاری و ثروت با یک شبیه ساز اقتصادی

سرمایه گذاری مهارتی است که اغلب افراد نمی توانند از طریق خواندن کتاب ها آن را کسب کنند.از طرفی یادگیری در دنیای واقعی می تواند برای شما هزینه داشته باشد. در قدم اول شما نیاز دارید که رفتارهای خودتان را درک کنید.

کش فلو رِیس به عنوان یک سرگرمی و راهی تجربی برای آموزش سرمایه گذاری و ثروت سازی، طراحی و ساخته شده است. مدیریت دارایی ها و بدهی ها ، خرید و فروش سهام و تلاش در جهت خروج از چرخه موشی کارهایی است که در این بازی انجام می دهید. با به دست آوردن املاک، سهام، مشاغل خانگی و سایر دارایی ها ، هوش مالی خود را افزایش دهید و راه خود را برای خروج از چرخه موشی باز کنید.

حسابرس تان هرگز از شما گزارش عملکرد تحصیلی تان را درخواست نخواهد کرد. آنچه در کارآفرینی و سرمایه گذاری مهم است را یاد بگیرید  (تنظیم صورت وضعیت مالی). دارایی های خود را بسازید و در نتیجه آن، برای خود ثروت سازی کنید.

در قالب گروه هایی متشکل از چند دوست قدیمی یا چندنفر از آشنایان جدیدتان و یا زوج های جوان دور هم جمع شوید و کش فلو رِیس بازی کنید. همیشه اولین باری که با هم کش فلو رِیس بازی می کنید، در یادتان خواهد ماند.

تجربه مشتریان

حس شما بعد از انجام بازی چه بود؟