با ارسال تجربه خودتون هدیه بگیرید!

باعث افتخار ماست که پس از خرید و انجام چندباره بازی کش فلو با دوستان و اعضای خانواده، حس و تجربه خود را نسبت به این بازی و آموزش های آن برای ما بنویسید.
پس از یک بررسی کوتاه، تجربه شما با نام و تصویر خودتان در سایت بازی کش فلو قرار می‌گیرد و به جهت قدردانی، کد تخفیف ۲۰% ثبت نام در دوره پولسازی مبتنی بر بازی کش فلو برایتان ارسال می‌گردد. البته ارزش کار شما بسیار بیشتر است!

برای ارسال تجربه از این فرم استفاده کنید
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png.
آخرین تجربه های مشتریان
سیدمحمدرضا سیدالحسینی

پولدارها هیچ وقت برای پول کار نمی‌کنند و این یک تفکر اشتباه است که تمامی پولدارها، ثروت خود را از راه استثمار دیگران به دست آورده‌اند.

سید محمد رضا سیدالحسینی - کارمند بانک
رضا مظفری

حسی که قراره توی بازار بهش برسی و بالا و پایین شدن بازار رو تجربه کنی، میشه توی بازی بهش رسید، درک کرد و ازش درس گرفت. اگه میخواین اقدام کنین و کار عملی انجام بدین، این بازی بهترین شروعه

رضا مظفری - کارمند بانک
حسین خرسندی

اگه از زندگی الانتون خسته شدین و دنبال تغییر و پیشرفت هستین، حتما این بازی رو انجام بدین؛ چون تمام اتفاقات زندگی رو توی این بازی تجربه می کنین و ازش درس می گیرین.

حسین خرسندی - آزاد
علی تقی زاده

افراد برای درک بازی، ابتدا باید کتاب پدر پولدار پدر بی پول رو مطالعه کنند تا پیش زمینه ای راجع به رابرت کیوساکی و بازی پیدا کنند و جنبه آموزشی بازی رو درک کنند.

علی تقی زاده - پارچه فروش