با ارسال تجربه خودتون هدیه بگیرید!

باعث افتخار ماست که پس از خرید و انجام چندباره بازی کش فلو با دوستان و اعضای خانواده، حس و تجربه خود را نسبت به این بازی و آموزش های آن برای ما بنویسید.
پس از یک بررسی کوتاه، تجربه شما با نام و تصویر خودتان در سایت بازی کش فلو قرار می‌گیرد و به جهت قدردانی، کد تخفیف ۲۰% ثبت نام در دوره پولسازی مبتنی بر بازی کش فلو برایتان ارسال می‌گردد. البته ارزش کار شما بسیار بیشتر است!

برای ارسال تجربه از این فرم استفاده کنید
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png.
آخرین تجربه های مشتریان
ملیکا عباسی

اگر می خواهید هوش مالی تون رو ارتقا بدهید این بازی عالیه

اینستاگرام ملیکا عباسی
مرتضی سعادتی

بدون نقشه والگو فقط انرژی ووقتت را ازدست میدهی به همه جا پرسه میزنی اما همیشه دستت خالی یا خیلی کمه گیج وخسته می شوی وهمش باخودت میگی ای بابا داره میگذره پس چکار کنم وبا یک نگاه تعجب به بقیه باز دوباره دور خودت میچرخی تواین بازی نقشه راه رو میگیری الگو رو میگیری انرژی هات تومسیر راه صرف میشه هروقت نگاه میکنی مسیرت معلومه هرچی بگذره میری جلوتر نری هم میدونی کجای مسیر هستی من توسط این بازی این کاررو کردم .مرتضی سعادتی

مرتضی سعادتی - عمده فروش لوازم خودرو
سیدمحمدرضا سیدالحسینی

پولدارها هیچ وقت برای پول کار نمی‌کنند و این یک تفکر اشتباه است که تمامی پولدارها، ثروت خود را از راه استثمار دیگران به دست آورده‌اند.

سید محمد رضا سیدالحسینی - کارمند بانک
رضا مظفری

حسی که قراره توی بازار بهش برسی و بالا و پایین شدن بازار رو تجربه کنی، میشه توی بازی بهش رسید، درک کرد و ازش درس گرفت. اگه میخواین اقدام کنین و کار عملی انجام بدین، این بازی بهترین شروعه

رضا مظفری - کارمند بانک
حسین خرسندی

اگه از زندگی الانتون خسته شدین و دنبال تغییر و پیشرفت هستین، حتما این بازی رو انجام بدین؛ چون تمام اتفاقات زندگی رو توی این بازی تجربه می کنین و ازش درس می گیرین.

حسین خرسندی - آزاد
علی تقی زاده

افراد برای درک بازی، ابتدا باید کتاب پدر پولدار پدر بی پول رو مطالعه کنند تا پیش زمینه ای راجع به رابرت کیوساکی و بازی پیدا کنند و جنبه آموزشی بازی رو درک کنند.

علی تقی زاده - پارچه فروش