درباره ما

شرکت هوش ثروت

شرکت هوش ثروت دارا آفرین به شماره ثبت ۶۷۷۲۶ طراح ، تولید کننده و مالک کلیه حقوق مادی و معنوی گروه بازی های کش فلو می باشد.

پس از حدود ۲ سال تلاش در جهت آموزش سواد مالی به علاقه مندان علم ثروت، ما بزرگترین بازی آموزش سرمایه گذاری در تمام دنیا را برای ایرانیان، بهتر از قبل بومی سازی کردیم.

ماموریت ما

ماموریت ما ، کمک به افراد و خانواده ها برای رسیدن به آزادی مالی و آماده سازی آنها برای آینده ای امن است.

هدف ما

هدف ما ، آموزش سواد مالی و سرمایه گذاری به افراد و خانواده هاست.

خدمات ما

 1. طراحی و تولید بازی کش فلو برای سنین مختلف

  بازی کش فلو برای بزرگسالان

  بازی کش فلو برای کودکان

 2. ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی بازی های کش فلو درسراسر دنیا

  باشگاه کش فلو

  دوره آموزش پولسازی مبتنی بر بازی کش فلو

  اردوهای تفریحی آموزشی

  نشست با صاحبان تجریه

اعضای واحد
طرح و توسعه بازی کش فلو
رضا کارگزار
رضا کارگزار
مربی و تحلیلگر ارشد بازی کش فلو

همیشه اینکه سر کلاس و با کتاب چیزی یاد بگیرم برام خسته کننده بود.

از روزی که علاقه مند علم ثروت شدم فهمیدم این علم رو یا باید با عمل یاد بگیرم یا در یک شبیه ساز! چون شبیه ساز راحت تر و کم هزینه تر بود ازش استفاده کردم و موفق شدم.

این شد که حالا در حال طراحی انواع بازی ها با موضوع هوش مالی هستم تا آدم های بیشتری با کمک این ابزارهای کمک آموزشی، طعم شیرین ثروت رو بچشند.

علی کارگزار
علی کارگزار
تحلیل‌گر بازی کش فلو

اگه احساس اضطراب و سردرگمی در سرمایه گذاری دارید، شما رو درک می‌کنم. تعداد اندکی از نوابغ اقتصادی متوجه شدند که چگونه میشه در زمان های بد هم مانند زمانی که اوضاع خوبه، پول در آورد.

بعد از مدتی وقت گذاشتن برای آموزش های مالی، فهمیدم که همه این شرایط توی بازی کش فلو شبیه سازی شده است. در این بازی رازهایی وجود داره که فقط کسانیکه این بازی رو انجام میدن متوجه میشن.

از اینکه در جمعی دوستانه در حال تحلیل و توسعه این بازی هستم و امیدوارم این بازی بتونه زندگی خیلی ها رو عوض کنه!

قاسم قرائی
قاسم قرائی
تحلیل‌گر بازی کش فلو

ذهنیت قدیم من این بود که پول درآوردن چقد سخته و واسه اینکه درآمد داشته باشی، باید حتما جایی استخدام بشی.

با انجام بازی کش فلو، محدودیت‌های ذهنی من شکسته شد، خصوصا زمانی که با راه‌های مختلف کسب درآمد و انواع سرمایه‌گذاری‌ آشنا شدم. اونجا بود که فهمیدم اگه مفاهیم و آموزش‌های مالی رو بطور عملی در زندگی واقعی بکار بگیری، چقدر راحت میتونی درآمد کسب کنی.

اکنون عضوی از تیم کش فلو هستم و در زمینه آموزش، تحلیل و توسعه بازی، مشغول فعالیت می‌باشم.

سمانه حسین زاده
سمانه حسین زاده
تحلیل‌گر بازی کش فلو

شاید برای یک خانم کم اهمیت ترین موضوع، مسائل مالی باشه! چرا که در جامعه ایران همیشه پدر و همسر حامی مالی یک زن هستن. برای من هم همینطور بود تا زمانی که با این بازی آشنا شدم و فهمیدم یک خانم هم می تونه با مدیریت درست امور مالی شخصی خودش و همچنین افزایش ریسک پذیریش به موفقیت های مالی خوبی در سرمایه گذاری دست پیدا کنه.

یعنی یک خانم هم میتونه به استقلال مالی برسه و یه زندگی مرفه رو تجربه کنه؛ فقط لازمه آموزش ببینه. حالا تصمیم گرفتم آدم های دیگه به خصوص خانم‌های علاقه‌مند رو با این بازی آشنا کنم و کمکشون کنم به رؤیاهاشون برسن. این شد که الان در تیم طراحی بازی کش فلو حضور دارم و تمام توان و تجربه خودم رو گذاشتم تا یه بازی کامل و متفاوتی رو بسازیم.

بهاره بهار
بهاره بهار
گرافیست

هميشه با خودم فکر می کردم چطور ميشه که بعضی از افراد با توجه به برابر بودن زمانی که در اختيار دارن (۲۴ ساعت) درآمدهای متفاوتی دارند؟!

از زمانیکه با بازی کش فلو آشنا شدم، تکنيک هايی که افراد ثروتمند جامعه از اونا استفاده کرده تا به دارايی های خودشون اضافه کنند رو ياد گرفتم.

در حال حاضر با استفاده از اين تکنيک‌ها تلاش می‌کنم سطح بالايی از درآمد و رفاه اجتماعی رو برای خودم و خانواده‌ام فراهم کنم. اکنون با همکاری اعضای تیم، قصد دارم تا از مهارت های خودم در گرافیک برای طراحی هرچه بهتر بازی کش فلو نسخه ایران بهره ببرم و سایر نسخه های این بازی رو برای ایرانیان باز طراحی کنم.

طاهره امینی
تصویرساز

رویای همه انسان ها از زمان اختراع پول تا کنون رسیدن به ثروت بوده است. از میان تمام کسانی که به دنبال این رویا بوده اند تعداد اندکی به آن رسیده اند. چرا همه افراد ثروتمند نمی شوند؟.

لازمه رسیدن به هر چیزی در این دنیا خواستن ایمان داشتن و تلاش کردن است. باورهای ذهنی غلط خود را بشکنید با تمام وجود بخواهید و به سمت آن حرکت کنید ایمان داشته باشید که به رویای خود خواهید رسید. بازی کش فلو باورهای فقیرانه ذهن را در هم میشکند شما را به ایمان "من میتوانم" می رساند و باعث خود باوری می شود. کش فلو دانش مالی را افزایش میدهد و باعث شناخت افراد از فرصت های سرمایه گذاری اطراف خود می شود.

اکنون من با افتخار در تیم طراحی و تولید بازی کش فلو در حال تلاش برای تولید نسخه های بهتری از این بازی هستم.