علی کارگزار

علی کارگزار

علی کارگزار کیست ؟!

من یک سرمایه گذار با سابقه هستم . سالهاست روی انواع دارایی ها سرمایه گذاری می کنم و شروع مسیرم با تاسیس شرکت هوش ثروت همراه شد و مسیر زندگی منو تغییر داد . الان درحال سرمایه گذاری روی خودم هستم و در مورد جهان هستی و خودشناسی در حال توسعه خودم هستم . انگار تکه تکه همه پازل های زندگی من در این زمینه به هم مرتبط شدهاند و در حال تغییرات عظیمی هستم .

 

 

   

علی کارگزار ، ساکن لحظه حال ، مخابرات ، شرکت هوش ثروت ، بازی کش فلو ، باشگاه کش فلو ، مهندس ، هوش مالی ، سواد مالی ، جهان هستی

تحصیلاتم و مهارتهایم چیه ؟!

من در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل می کنم و البته خیلیا بهم میگن مهندس ، چرا که قبلا در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل می کردم.

منه علی کارگزار علاقه شدید به یادگیری مسائل مالی پیچیده و تخصصی دارم و برای اهداف والایی که دارم مدت هاست که در حال تلاش شبانه روزی هستم.

تا به حال بیش از ۲۰ دوره و ۲۰۰ جلد کتاب در زمینه های مالی مطالعه کردم و تجربه چندین ساله در این زمینه دارم

البته در زمینه خودشناسی و جهان هستی تا به جال بیش از ۳۰ دوره مختلف و ۵۰۰ جلد کتاب مطالعه و تحقیقات عمیق و کاربردی ای انجام دادم و حاصل اینروزهای من از این آموزش ها نشات گرفته .

در زمینه های مختلفی تخصص دارم از جمله طراحی و ساخت انواع کسب و کار ها ، پروپزال ، بازسازی و طراحی داخلی ساختمان ، گرافیک و تدوین و ساخت انیمیشن ، طراحی انواع وب سایت ، مذاکره و سخنرانی .

در حال حاضر کارم چیه؟!

من در حال حاضر به فعالیت در شرکت هوش ثروت به عنوان معاون و مدیر محتوا و همچنین مدیر استودیو کش فلو به فعالیت می پردازم و قصدم اینه که افرادی که امکاناتی که من نداشتم رو ولی مثل من علاقه مند به حوزه آموزش های مالی هستند رو به هدفشون برسونم.

بعد از گذشت سالها کسب تجربه چیزهایی رو که یاد گرفتم رو دارم برای افراد علاقه مند به اشتراک میزارم . محتواهای مالی در سایت باشگاه کش فلو و محتواهای خودشناسی و جهان هستی رو در پیج اینستاگرام و کانال آپاراتم میزارم

 

 

 

علی کارگزار ، ساکن لحظه حال ، مخابرات ، شرکت هوش ثروت ، بازی کش فلو ، باشگاه کش فلو ، مهندس ، هوش مالی ، سواد مالی ، جهان هستی

تا حالا چیکار کردم ؟!

 

تا به حال در گروه طراحی و تولید دو بازی رومیزی کش فلو و کش فلو ریس همکاری ویژه داشتم و تا به حال به کمک مدرسان برتر حوزه مالی در سطح کشور کارگاه های آموزش مجازی متعددی برای پلتفرم باشگاه کش فلو طراحی و تدوین کردم و همچنین مقالات بسیاری رو تالیف و ترجمه کردم و به انتشار عمومی رساندم و در حال تولید چند محصول و محتوای آموزشی برای آینده مردم کشورم هستم

در حال حاضر شدیدا قصد دارم سطح آگاهی مردم را بالا ببرم و کمکشون کنم تا اشتباهات منو تکرار نکنند و سریعتر به نتیجه برسند .

از آخرین اموری که در دست دارم میشه به نوشتن کتابم و ضبط کارگاه ساکن لحظه حال اشاره کنم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به زودی اسم علی کارگزار را بسیار خواهید شنید