برگزاری مراسم سالگرد سرمایه گذاری جمعی در پروژه فرهنگی آموزشی بازی کش فلو

برگزاری مراسم سالگرد سرمایه گذاری جمعی در پروژه فرهنگی آموزشی بازی کش فلو

مراسم سالگرد سرمایه گذاری جمعی در پروژه فرهنگی آموزشی بازی کش فلو با حضور آقای رضا کارگزار مدیرعامل شرکت هوش ثروت و خانم سمانه حسین زاده نائب رئیس هیئت مدیره شرکت هوش ثروت و جمعی از سرمایه گذاران دلسوز این پروژه در مشهد به میزبانی شرکت هوش ثروت برگزار گردید.

در پایان این مراسم به پاس قدردانی از سرمایه گذاران مشارکت کننده در این پروژه، تندیس تخم طلا به عنوان عالی ترین نشان شرکت هوش ثروت به این عزیزان تقدیم شد.

شاید سرمایه گذاری کردن، آن هم در پروژه ای فرهنگی که آینده آن مشخص نیست و تلاطمات اقتصادی کشور ممکن است به راحتی آن را زمین گیر کند کار پر ریسکی به نظر بیاید ولی بدانید تنها امید مشارکت کنندگان در آن اعتلای فرهنگ سرمایه گذاری و فراهم کردن زمینه ارائه آموزش های بازی محور در امور مالی و سرمایه گذاری برای هم وطنان عزیزشان می باشد.

اگر شما هم چنین آرمانی دارید و سود معنوی را به سود مادی ترجیح میدهید می توانید با همین اولویت در این پروژه بزرگ شرکت کنید و به ما در رسیدن به هدفمان که کمک به افراد و خانواده ها برای رسیدن به آزادی مالی است ما را همراهی کنید.

پروژه بزرگ فرهنگی آموزشی کش فلو با پروژه تولید و عرضه بازی کش فلو در سال ۱۳۹۸ آغاز گردید.

شرکت هوش ثروت با ترکیب فناوری آموزشی و فناوری سرگرمی اقدام به بازطراحی و بومی سازی برترین بازی آموزش سرمایه گذاری در دنیا با نام تجاری “کش فلو” برای ایرانیان نمود.

در ادامه این پروژه بزرگ قصد دارد سری بازی های دیگر خانواده کش فلو را به ترتیب طراحی ، تامین مالی جمعی و تولید نماید. از طرفی پروژه باشگاه کش فلو به عنوان دومین خدمت شرکت هوش ثروت در راستای همین پروژه به مرحله بهره برداری رسیده است و علاقه مندان بازی کش فلو می توانند خدمات آموزشی و همبازی یابی این بازی را در سراسر ایران و دنیا دریافت نمایند.

منتظر حضورتان در جمع سرمایه گذاران پروژه بزرگ فرهنگی آموزشی کش فلو هستیم.

۲۸ مردادماه ۹۹
مشهد


برای حمایت از این محصول فرهنگی، کش فلو بخرید و بازی می کنند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *