۱۴۰۱/۰۸/۳۰

رابرت کیوساکی کیست؟

رابرت کیوساکی کیست؟

رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار پدر بی پول است. این کتاب شرح حال وی از دوران فقر تا ثروت است. او نسل چهارم یک خانواده ژاپنی- آمریکایی است. وی در هاوایی متولد و بزرگ شد.

پدر رابرت یک شخصیت برجسته دولتی در بخش آموزشی در ایالت هاوایی بود. پس از مدرسه، او به آکادمی دریایی ایالات متحده در نیویورک وارد شد و در نهایت به عنوان افسر عرشه فارغ التحصیل شد.

وی به عنوان یک خلبان هلیکوپتر نظامی در جنگ ویتنام شرکت کرد. پس از ترك یگان تفنگداران دریایی به عنوان فروشنده به شركت زیراكس پیوست.

وی در روزهای ابتدایی در کارش خیلی موفق نبود اما تلاش های مداوم او در نهایت منجر به موفقیت شد و او را در سن جوانی به بازنشستگی رساند. او اکنون صاحب تجارت است و در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می‌کند.

وی شرکت Cashflow Technologies را با ماموریت آموزش عموم مردم در مورد اهمیت سواد مالی راه اندازی کرد.

اولین کتاب او بنام پدر پولدار پدر بی پول، با همکاری شارون لچر سالها پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز بوده است.کتاب های چهارراه پولسازی، راهنمای سرمایه گذاری پدر پولدار و کودکان هوشمند و ثروتمند آثار دیگر رابرت است که با همکاری شارون نوشته شده است.

پس از قطع همکاری وی با شارون لچر، رابرت و کیم کیوساکی در کنار هم، کسب و کار خود را اداره می‌کنند. کیم کیوساکی نویسنده کتاب‌های زیادی از جمله زن ثروتمند است. آنها زنانی را که مایل به کنترل امور مالی خود هستند، انتخاب کرده و به آنها کمک می‌کنند که از چرخه موشی خارج شوند و به سمت آزادی مالی حرکت کنند.

کتابی با عنوان “چرا می‌خواهیم شما هم ثروتمند شوید” توسط دونالد ترامپ و کیوساکی تألیف شده است.

قطعاً همه این کتاب ها و مطالب دیگر باعث می‌شوند از دیدگاه دیگری به پول نگاه کنید. همانطور که رابرت می گوید:

طبقه فقیر و متوسط برای پول کار می کنند اما طبقه ثروتمندان، پول آنها برایشان کار می‌کند.

مقالات رابرت کیوساکی در وبلاگ وی و بسیاری از نشریات و وب سایت ها منتشر می‌شود و قویاً هدف خود را دنبال می‌کند.

باشگاه های Cashflow در سراسر جهان حاضر و دایر هستند. افراد برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد آموزش های پدر پولدار به این باشگاه ها می‌پیوندند.

باشگاه کش فلو ایران اولین و تنها باشگاه این بازی در ایران نیز خدمات آموزشی و پشتیبانی این بازی را به صورت گسترده به علاقه مندان فارسی زبان ارائه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این باشگاه و مؤسسین آن روی دکمه زیر کلیک کنید :

سواد مالی , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
درباره Ali Kargozar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *