۱۳۹۸/۱۱/۲۱

بازی کش فلو بهترین هدیه به کسانی که دوستشان داریم

مقدمه

مردم وقتی به یکدیگر هدیه می دهند، اول از همه نشان می دهند که برای یکدیگر ارزش قائل هستند و به یکدیگر اهمیت می دهند. همچنین موجب می شود که به یکدیگر بیشتر فکر کنند و توجه نشان دهند. هدیه، بخش مهمی از روابط و تعاملات جوامع انسانی را در بر می گیرد و تعریف مشخصی از این روابط ایجاد می کند. هدیه، پیوند بین اعضا​ی خانواده و دوستان حتی طرف های کاری و تجاری را محکم می کند. هدیه دادن به نظر ساده و بی دغدغه می آید، اما باید گفت کاری بسیار سخت و پیچیده است و اول از همه باید آداب آن را بخوبی بدانید. هدیه خریدن از این نظر سخت است که معمولا نمی دانیم طرف هدیه گیرنده به چه چیزی علاقه مند است و ممکن است برای کادوی مان هزینه زیادی کنیم اما او نپسندد. خود هدیه چندان مهم نیست، بلکه تفکر پشت آن از اهمیت برخوردار است. بنابراین در مورد هدیه ای که می خرید به دقت فکر کنید. به طور کلی به کسی که می شناسید هدیه ای بدهید که دوست دارد.

چرا بازی کش فلو به عنوان هدیه پیشنهاد می شود؟

کلاً انواع بازی ها همیشه طرفدران خاص خود را داشته است مخصوصا اگر به عنوان هدیه باشد. این طرفداران هم از هر قشری هستند. هم کودک و نوجوان و هم بزرگسال. اما در این بین بازی های فکری که باعث می شود ما ذهن خود را به چالش بکشیم نیز طرفداران پرو پا قرصی دارد. همانطور هم که از نام بازی های فکری پیداست، بازی های فکری بر اساس فکر و تمرکز انسان انجام می شود. از آنجا که بازی مورد بحث در این مطلب یعنی بازی کش فلو به عنوان بازی فکری معرفی شده علاوه بر به چالش کشیدن ذهن افراد و ایجاد لحظاتی مفرح، باعث ارتقا دانش افراد در عرصه مالی و سرمایه گذاری می شود.

شاید شما بارها این جمله را شنیده باشید «از سن و سال ما که دیگر گذشته است»؛‌ و یا شاید هم متاسفانه در دسته افرادی هستید که از آن استفاده می‌کنند. این جمله که پر است از انرژی‌های منفی و مخرب، می‌تواند زندگی‌تان را به دره رکود و رخوت بکشاند. براساس کدام قانون و تفکر منطقی، بزرگسالان نباید بعضی از کارهایی را که سراسر فایده و آموزش است، انجام دهند؟!

بازی‌ کش فلو هم فال است و هم تماشا. لحظات‌مان را شاد و مفرح می‌کند و از طرفی مغزمان را هم ورزش می‌دهد و هم اینکه ما را با دنیای سرمایه گذاری و ثروت آشنا می کند. بازی کردن، آن هم با بازی کش فلو یکی از مواردی است که پیر و جوان نمی‌شناسد. این بازی فرصتی برای تمامی علاقه مندان به کارآفرینی فراهم کرده تا مهارت های متعدد مالی خود را بالا ببرند و ثروتمند شدن در سایه مداومت و هوش مالی را به دست آورند.

برای آشنایی بیشتر با این بازی می توانید از سایت بازی کش فلو و سایر مقالات این سایت استفاده نمایید.

بنابراین شما می توانید کش فلو را به هرکسی که آینده مالی او برایتان مهم است و دوستش دارید هدیه دهید، حتی خودتان.

بازی کش فلو را به چه کسانی می توان هدیه کرد؟

همانطور که قبلا گفته شد طرفداران این نوع از بازی ها از هر قشری هستند. اما اگر بخواهیم به طور دقیق به این مساله بپردازیم باید گفت بازی کش فلو هدف‌های متعددی را برای هدیه دادن در بر می‌گیرد به طور مثال : خانوده هایی که دغدغه آینده مالی فرزندانشان برایشان مهم است و می‌خواهند فرزندان را در بستر مناسبی با مفاهیم حسابداری و سرمایه گذاری آشنا کنند، مدارسی که می‌خواهند از دانش آموزان نمونه خود تقدیر کنند و یا قصد برگزاری دوره های اوقات فراغت توام با آموزش را دارند، مدیرانی که قصد تجلیل از کارمندان خود را دارند، موسسات و سازمان هایی که دوست دارند مدیران و کارکنانشان در زمینه امور مالی شخصی آموزش ببینند، مراکزی شامل بانک ها م و موسسات مالی، سازمان ها و ارگان های دولتی، شتاب دهنده ها ، صندوق های توسعه و سرمایه گذاری ، مراکز حمایت از کارآفرینی که وام های اعتباری برای کارآفرینی در اختیار افراد قرار می‌دهند و هر سازمانی که به آینده مالی پرسنل خود اهمیت می دهد.

کش فلو می‌تواند بهترین هدیه برای عزیزانمان باشد، فرزندمان، دوستمان ، مادرمان ، پدرمان و حتی همسرمان.

بنابراین به بیان ساده تر می توان گفت کش فلو هدیه ای ارزنده است برای تمام کسانی که دوستشان داریم!

cashflow game , , , , ,
درباره Ali Kargozar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *