آموزش فروشندگان

سلام و خسته نباشید خدمت شما فروشنده و نماینده عزیز

ضمن سپاس از شما بابت انتخاب این بازی برای فروش، خاطر نشان می کنیم بازی کش فلو تنها بازی شبیه ساز اقتصادی در دنیاست که کل اتفاقات مالی یک زندگی واقعی را شبیه سازی کرده است و افراد با شرکت در این بازی رومیزی با اتفاقات جاری زندگی نظیر دریافت حقوق ، پرداخت هزینه ، بچه دار شدن ، بیکاری و کمک به خیریه رو به هستند و در این بین، بازی به بازیکنان این اجازه را می دهد بدون ترس از عواقب سرمایه گذاری در دنیای واقعی اقدام به سرمایه گذاری در موضوعاتی نظیر املاک و مستغلات ، سهام و انواع اوراق بهادار ، سکه طلا و کاروکسب های مختلف نمایند.

افراد در این بازی حسابداری شخصی را به کمک برگه های صورت وضعیت مالی به طور کامل فرا می گیرند و با تکرار و تمرین بازی قدرت ریسک پذیری آنها افزایش میابد. این بازی سواد مالی افراد را به طرز چشمگیری ارتقا می دهد.

بازی کش فلو مبتنی بر آموزش های رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول و طراح بازی Cashflow101 می باشد که توسط واحد طرح و توسعه شرکت هوش ثروت به زبان فارسی بازطراحی و بر اساس شرایط اقتصاد ایران بومی سازی گردیده است. که در معرفی بازی می توانید از معرفی کیوساکی و کتاب ایشون جهت یادآوری به مشتریان استفاده کنید. لازم به ذکر است بیش از ۲۰ عنوان از کتاب های رابرت کیوسکی در طی ۱۵ سال گذشته در بازار ایران به فروش رفته و طرفداران زیادی برای خود جمع کرده است و زندگی مالی خیلی از آنها را متحول ساخته است. در فصل اول کتاب پدرپولدار پدر بی پول ، رابرت کیوساکی درباره این بازی و تجربه های خود در معرفی و آموزش آن توضیحاتی داده است که سرنخی برای مخاطبین این بازی است تا در فروشگاه های اسباب بازی و بازی فکری به دنبال نسخه ای از این بازی باشند.

بازی کش فلو و کتاب پدر پولدار

از آنجاکه محصولی که در اختیار شماست برای اولین بار در فروشگاه ها عرضه می شود و جای خالی آن در ویترین فروشگاه شما خالی بوده است، هم مستعد استقبال مخاطبین است و هم نیازمند معرفی صحیح توسط شما عزیزان. البته ما هم به صورت وسیع فرایند بازاریابی و معرفی محصول را از یک سال قبل از عرضه فروشگاهی آغاز کردیم و با قدرت در حال ترویج این بازی هستیم. در همین قسمت به مرور ویدئوهایی برای آشنایی بیشتر شما فروشنده عزیز با بازی کش فلو قرار داده خواهد شد.

این بازی برای سنین ۱۴ سال به بالا طراحی شده است و بازیکنان باید توان محاسبه اعداد و استفاده از ماشین حساب را داشته باشند و مفاهیمی نظیر معامله در املاک و سهام و کاروکسب را درک کنند. البته نسخه ویژه کودکان ۶ تا ۱۴ ساله نیز در دست طراحی و تولید است که به امید خدا در اواخر سال ۱۳۹۸ عرضه خواهد گردید و سبد کالای این محصول را برای سنین ۶ تا ۹۹ سال کامل می کند.

سخنی با فروشندگان

باشگاه کش فلو پشتیبان مشتریان و خریداران بازی کش فلو در سراسر ایران

بازی کش فلو دارای خدمات پشتیبانی آنلاین در قالب وبسایت باشگاه کش فلو می باشد که شامل آموزش جامع بازی به همراه تحلیل قوانین و استراتژی های آن و خدمات همبازی یابی برای اعضا در سراسر دنیا است. به قدرت می توانید به مشتریان خود اعلام کنید که پس از خرید بازی تنها نخواهید بود و تیم پشتیبانی بازی در هرجای دنیا که باشید در کنار شما هستند تا تاثیری که قصد دارید از انجام بازی در خود ایجاد کنید را به دست آورید. برای آشنایی با باشگاه کش فلو از دکمه زیر استفاده کنید :

از شما فروشنده عزیز برای مطالعه این مطلب سپاسگذاریم و پذیرای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما در خصوص این بازی هستیم تا در تولیدات آتی مدنظر قرار داده و به امید خدا بازی کامل و خوش فروشی را برای عرضه در اختیار داشته باشیم.

ارائه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات فروشندگان

  • ۳ + ۵۴ =